Crazy Rocky

since 2010
Перша сімейна піцерія Крейзі Рокі з італійсько-українською кухнею вперше відчинила двері для гостей у 2010 році.
Про нас
На сьогоднішній день це вже мережа, яка нараховує три заклади в Ужгороді. Ми одні з найперших, які організували службу доставки в місті. Мережа Crazy Rocky має велику кількість шанувальників, які довіряють нам, відвідуючи наші заклади та користуючись доставкою.

Кожного дня команда Крейзі Рокі працює, для задоволення потреб наших Гостей. Ми готуємо дуже смачну піцу та інші страви, якими ви можете поласувати з своєю сім'єю, друзями та колегами в наших закладах або замовити додому чи на роботу. Власна служба доставки працює швидко та якісно, доставляючи до вашого столу гарячу, ароматну піцу.

За тринадцять років праці гості прозвали нашу піцу —Крейзі піца, а піцу "Афінська"—просто божественна!

Не тільки піца
В закладах Крейзі Рокі, ми також готуємо велику кількість різноманітних страв: паста, лазанья, салати, крем-супи, десерти, коктейлі, лимонади власного виробництва, та ще багато чого смачненького.

Приємні деталі
В наших закладах є дитячі ігрові кімнати з лабіринтом, та куточок з ігровими приставками, де зможуть пограти ваші дітки поки дорослі відпочивають. У нас ви можете відсвяткувати свій день народження, замовити фуршет, банкет. По всій мережі для постійних Гостей діє накопичувальна програма лояльності.

Наша основна цінність — це наші клієнти, задоволення їх потреб.

Чекаємо Вас у гості:))